piątek, 28 grudnia 2012

Wigilia - Święta, Święta i Po

         Hejka. Wiem dawno mnie tutaj nie było ponieważ miałam bardzo dużo do roboty. Opowiem wam w punkcikach co się działo przez ten świąteczny tydzień.We wtorek dostaliśmy żywego karpia na święta, który potem w magiczny sposób wypłynął przez dziurkę w wannie :).


W środę ubraliśmy z całą rodzinką śliczną choinkę oraz zapakowaliśmy prezenty. Dodaliśmy ciekawe, czekoladowe mini ozdóbki . Powiesiłam również aniołki, wniosłam do mojego pokoju mini choinkę. Oraz dałam Gwiazdę Betlejemską i powiesiłam srebrne dzwoneczki. 


W czwartek był kiermasz świąteczny, na którym były losy ( 1 za 5 zł, kupiłam 3) i na którym wygrałam masach całego ciała więc byłam zadowolona.


A w piątek miał być koniec świata, a dodatkowo robiliśmy sobie prezenty. 
Ja dałam taki :


A otrzymałam taki :


Więc jestem zadowolona. Dodatkowo robiliśmy potrawy wigilijne, na które przyniosłam barszczyk w pudełeczku i herbatniki :).


Wczoraj przez cały tydzień robiłam sobie w ratach świąteczne porządki i jest ok :) A w sobotę było po końcu świata. Jak widać jestem cała i zdrowa. Byłam z moim kolegą na zakupach w Rybniku. Akurat dobrze się złożyło w czasie, ponieważ był jarmark świąteczny, na którym kupiłam dwie paczki pierników. Były tam też do kupienia produkty regionalne typu oscypki, dużo różnych rodzajów mięsa, chlebów, wypieków. Przyjechał też Święty Mikołaj z reniferami oraz elfami. Ktoś naprawdę się napracował i postawił na rynku kilka lodowych rzeźb. Były piękne. Wieczorem był koncert bratanek. Dodatkowo kupiła prezenty dla rodziców i dla przyjaciela Seby . :) 7 komentarzy:

 1. no tak karp odpłynął:D
  ten kubek podoba mi się :))

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczna choinka kubek super :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A mnie intryguje co tam Ty dostałaś z tych kosmetyków :)
  Pozdrawiam;D

  OdpowiedzUsuń
 4. Czyli miałaś fajne święta :)
  Szczęśliwego Nowego Roku :*
  zapraszam do siebie na recenzję okularów Fimoo :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim za komentarze, jeśli mnie będziesz obserwować ja również to zrobię. :)